952 انشعاب غیر مجاز آب در سطح مناطق شهری استان زنجان شناسایی شد

سعید شریفی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد انشعاب غیر مجاز شناسایی شده در سطح مناطق شهری استان 664 مورد تبدیل به انشعاب مجاز شدند.
وی افزود: بیشترین تعداد انشعابات غیر مجاز شناسایی شده در سطح شهر زنجان است که برای نیمه نخست امسال تعداد آن بالغ بر 685 مورد بود.
شریفی گفت: انشعاب های غیر مجازی که از طریق یک انشعاب مجاز، ایجاد شده بودند نیز قطع شد و به همین دلیل است که تعداد موارد مجاز شده از آمار انشعاب های شناسایی شده کمتر است.
شریفی اظهار کرد: پس از شناسایی انشعاب های غیر مجاز براساس برآورد میزان خسارت به خطوط انتقال، نوع انشعاب و تخمین میزان آب مصرف شده،میزان جریمه افراد خاطی تعیین می شود.
برابر رویه شرکت آب و فاضلاب،پس از شناسایی انشعاب های غیر مجاز، یک اخطار 48 ساعته برای صاحب انشعاب ارسال می شود، پس از آن در صورتی که فرد اقدام برای تبدیل وضعیت انشعاب کند، به واحد مطالبات معرفی و پس از بررسی ابزارهای نصب شده، در صورت استاندارد بودن، با دریافت حق انشعاب مجوز مورد نیاز صادر می شود،، در غیر این صورت و با پا فشاری فرد بر تخلف، خاطی به واحد حقوقی برای پیگیری قضایی معرفی می شود.
7312/6085

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.