560میلیون ریال اعتبار حمایت تحصیلی و تربیتی مددجویان کمیته امداد لرستان

به گزارش خبرنگار ایرنا ولی الله منتظری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود : با برگزاری کانون پیروان ولایت برای بیش از 800 نفر از دانش آموزان تحت پوشش به منظور حمایت تحصیلی و تربیتی بالغ بر 560 میلیون ریال هزینه شده است .
وی اظهار کرد : به منظور حمایت تحصیلی و تربیتی از دانش آموزان فعال و نخبه کلاسهای ویژه در ترم دوم این کانونها با حضور مشاوران امداد و مشاوران تخصصی خارج از امداد دوره های آموزشی برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: این برنامه های تربیتی شامل بهره مندی از صحیفه ی ولایت و برنامه های اخلاقی شامل سیره عملی و اخلاقی در قالب کارگاه ها و برنامه های اعتقادی شامل آموزش احکام ، برنامه های قرآنی از قبیل روخوانی ،روانخوانی و تفسیر و برگزاری مناسبت های مذهبی برپا شده اند.
منتظری گفت: در این دوره ها برنامه های علمی نیز از قبیل کلاسهای تقویتی ، دوره های مقدماتی کامپوتر icdl و کلاسهای زبان انگلیسی با ارائه مدارک معتبر از آموزشگاه های استان برگزار می شود.
وی تصریح کرد: سرانه هر دانش آموز برای شرکت در این دوره ها 700 هزار ریال میباشد که در مجموع 560 میلیون ریال از محل در آمد های مردمی و اعتبارات دولتی برای اجرای این طرح استفاده می شود و گفتنی است زمان حضور دانش آموزان در این کانونها 3 سال است .
در حال حاضر 72 هزار و 795 خانوار لرستانی تحت پوشش این نهاد است.
/6001/7274

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.