5.5 میلیارد ریال به پروژه استخر شنای پلدختذ اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر، نورالدین درمنان روز سه شنبه در جریان بازدید از پروژه استخر شنای پلدخترافزود: این پروژه از پیشرفت فیزیکی و با کیفیتی خوبی به پیش می رود و پیمانکار پروژه نیز به نحو مطلوبی در حال اجرای آن است .
وی گفت: پروژه استخر شنای پلدختر به مبلغ 12 میلیارد ریال نیاز دارد که در صورت نامین اعتبار تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد .
فرماندار پلدختر گفت:احداث این استخر در سال 84 درفهرست دور اول سفر رییس جمهوری وقت به لرستان قرار گرفت و در سال 86 عملیات اجرایی آن آغاز شد اما متاسفانه این پروژه در برهه هایمختلف به دلایلی از جمله عدم عمل به تعهدات پیمانکاران و عدم نظارت مسوولان ذی ربط به تعطیلی کشیده شده است .
درمنان افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه استخر شنای پلدختر پس از 10 سال از آغاز عملیات اجرایی آن چندان نبوده و در هاله ای از ابهام بوده ولی در دولت یازدهم روند پیشرفت این پروژه رضایت بخش و مطلوب است .
7272/6001

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.