3200 میلیارد ریال اعتبار برای احداث رینگ اول و کمربندی ارومیه هزینه شد

غلامرضا عدل دوست روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون در مسیر 22.5 کیلومتری رینگ اول و کمربندی ارومیه 9 تقاطع غیرهمسطح به نام های مدرس، مادر، شهید ذاکر، شهید بهشتی، امام علی (ع)، امامت، میثم، ابوذر و میرزای شیرازی به طور کامل احداث شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: علاوه بر این تقاطع ها، دو تقاطع آذربایجان و سرو نیز در دست ساخت است که با اتمام آنها، رینگ اول و کمربندی ارومیه کامل می شود و این رینگ بدون چراغ قرمز و توقف خواهد بود.
وی اظهار کرد: بیش از 90 درصد عملیات احداث رینگ اول و کمربندی ارومیه به اتمام رسیده و تنها 10 درصد آن باقی مانده است که امیدواریم بتوانیم این میزان را نیز که شامل چند پروژه می شود، در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسانیم.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری ارومیه ادامه داد: برای اجرای کامل این دو تقاطع غیرهمسطح نزدیک به یک هزار و 300 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
به گزارش ایرنا، عملیات احداث رینگ و کمربندی اول ارومیه به طول 22.5 کیلومتر از مهرماه سال 91 با آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح مدرس شروع شد.
در سه سال گذشته 9 تقاطع غیرهمسطح در این مسیر به اجرا در آمده که برخی از آنها نظیر شهید بهشتی و ابوذر بسیار بزرگ و کلان است.
هم اکنون مراحل پایانی تقاطع غیرهمسطح سرو و آذربایجان در انتهای دو سر این رینگ نیز در دست احداث است.ک3
8137/1905

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.