220 دانش آموز دختر پیشوا عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس شدند

به گزارش ایرنا ، دانش آموزان شرکت کننده در این مراسم روز دوشنبه با اجتماع در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) ، پس از زیارت آستان مقدس این امامزاده واجب التعظیم و قبور شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس ، با بدرقه فرماندار و امام جمعه پیشوا عازم سرزمین های عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس شدند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: دانش آموزان شرکت کننده در این اردوی معنوی، از مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید به عمل خواهند آورد.
امیر محمدی گفت: دانش آموزان شرکت کننده در اردوی راهیان نور، ضمن بازدید از مناطق عملیاتی و آشنایی با نحوه اجرای عملیات های مختلف، در برنامه های مختلف فرهنگی پیش بینی شده در این اردو شرکت می کنند.
وی اظهار کرد: اردوی راهیان نور یکی از مهم ترین و موثرترین برنامه های فرهنگی است که می تواند فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های جدید منتقل کند.
محمدی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در شبیخون فرهنگی، جوانان و آینده سازان ایران اسلامی هدف قرار داده اند و یقینا با برگزاری چنین برنامه های فرهنگی، می توان جوانان را از گزند این آسیب ها مصون داشته و نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.