13 هزار طرح محرومیت زدایی توسط قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در کشور اجرا شده است

سردار سرتیپ عبادالله عبدالهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خدمت به محرومین و خدمات رسانی به مناطق محروم از رویکردهای مهم قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) است و این قرارگاه هرچه در توان دارد برای توسعه مناطق محروم بکار می گیرد.
وی گفت: متاسفانه مشکلات مناطق محروم پس از ادغام جهاد سازندگی در وزارت کشاورزی بیشتر احساس می شوند.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) افزود: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری همواره به رسیدگی به محرومین و مناطق محروم تاکید داشته و دارند لذا خدمت به محرومین را وظیفه شرعی و قانونی خود می دانیم.
وی ، با اشاره به استعداد دانش آموزان روستایی اظهار داشت : بسیاری از این دانش آموزان دارای استعدادهای نهفته ای هستند و از سرمایه های کشور محسوب می شوند اما شایسته نیست این دانش آموزان مکان آموزشی مناسب برای تحصیل نداشته باشند .
وی خاطر نشان کرد : قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) هر جا که کشور نیاز داشته باشد برای عمران و آبادانی کشور ورود پیدا می کنند و امروز قرارگاه خاتم به نقطه اتکایی برای کل کشور تبدیل شده است .
7270/6001

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.