۸۹۰ پرواز خارجی از فرودگاه بین‌المللی لارستان انجام می شود

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت انصاری‌فرد ظهر سه‌شنبه در دیدار مدیران راه و حمل‌ونقل استان با نماینده ولی‌فقیه در فارس، گفت: فرودگاه بین‌المللی لارستان با ۸۹۰ پرواز خارجی و ۱۶۰ پرواز داخلی طی شش ماه گذشته رتبه پنجم در کشور را دارد.

وی تصریح کرد: آنچه برای ما در این فرودگاه اولویت دارد ورود سریع مسافرین خارجی به داخل کشور است که در این راستا با هماهنگی‌های انجام‌شده طی ۲۰ دقیقه برای مسافرین خارجی در داخل فرودگاه ویزا صادر می‌شود.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان ادامه داد: با توجه به شرایط خاص منطقه تردد مسافرین از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس به لارستان زیاد است بنابراین تمامی زیرساخت‌های خدماتی و رفاهی برای آن‌ها فراهم‌شده است.

انصاری‌فرد تأکید کرد: توریست درمانی ازجمله مواردی است که از فرودگاه لارستان وارد استان فارس می‌شوند بنابراین در تلاشیم تا خدمات بیشتری را برای مسافرین خارجی فراهم کنیم.

وی افزود: در حال حاضر چهار شرکت هواپیمایی خارجی و دو شرکت ایرانی در فرودگاه بین‌المللی لارستان حضور دارند.

در ادامه این دیدار معاون فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز نیز گفت:سالانه ۲.۵ میلیون نفر از فرودگاه شیراز تردد دارند که روزانه هشت هزار نفر را شامل می‌شود.

کمال دهقان تصریح کرد: ۸۰ پرواز انجام می‌شود که حدود ۶۵ پرواز داخلی و ۱۶ پرواز خارجی است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.