۶۵ میلیارد ریال برای تکمیل فاضلاب دیلم اختصاص یافت

محمد طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تکمیل فاضلاب شهر دیلم یکی از پروژه‌های مهمی است به طوری که امسال از اعتبارات ملی مبلغ خوبی به این امر اختصاص داده شده است.

وی افزود: در سال جاری ۱۶۵ میلیارد ریال به پروژه‌های عمرانی شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها اختصاص یافته که در فصول و بخش‌های مختلف بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار دیلم ادامه داد: بخش بهداشت و درمان، ورزش و آموزش از اولویت‌های اصلی کمیته برنامه‌ریزی بوده است و اعتبارت خوبی هم به این امر اختصاص داده شده است.

وی از تکمیل گازرسانی به شهر دیلم خبر داد و گفت: تاکنون ۱۳۵ کیلومتر شبکه گاز رسانی در سطح شهرستان انجام شده که از این تعداد ۹۵ کیلومتر شهری و مابقی نیز در روستاها است.

طاهری با بیان اینکه در سال جاری نیز هفت کیلومتر گاز رسانی شهری انجام خواهد شد، تصریح کرد: تاکنون تنها سه روستای این شهرستان گاز رسانی در آن انجام شده و مابقی روستاها نیز در سال جاری در دستور کار شرکت گاز قرار دارد.

وی ادامه داد: تلاش ما در سطح شهرستان این است که مشکلات را یکی پس از دیگر مرتفع کنیم و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.