۱۹۹۶ ملاقات مردمی با رئیس کل دادگستری کرمان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محمد بصیریان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در مسائل مطروحه ۱۸۱ مورد مربوط به مشکلات زندانیان رسیدگی شد و تبدیل قرار و اعسار نیز به تربیت ۱۲۹ و ۱۹۶ مورد اختصاص داشت.

وی بیان داشت: ۳۱۰ مورد درخواست رسیدگی مجدد به پرونده و ۹۵۷ مورد نیز از مسائل مختلف دیگر نیز در درخواست های مردمی بود که برای حل و فصل همه مسائل مطرح شده دستور مساعد قانونی صادر شد.

بصیریان تصریح کرد: دیدار مردمی نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان و معاونین دادگستری استان کرمان روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح در محل حوزه ریاست کل دادگستری استان کرمان برگزار می شود.

وی اعلام داشت: ارزیابی ها بیانگر این است که ملاقات های مردمی مذکور مورد استقبال و رضایتمندی مردم شده است و افزایش اعتماد به دستگاه قضائی استان را به دنبال داشته است.

یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان علاوه بر ملاقات مردمی روزهای چهارشنبه هر هفته خود در مرکز استان، روزهای سه شنبه با حضور در یکی از مساجد شهرستان کرمان و شهرستان های استان از نزدیک به مشکلات شهروندان کرمانی رسیدگی می کند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.