یک واحد ارایه خدمات اینترنت در تنکابن بیش از 222 میلیون ریال جریمه شد

به گزارش روز سه شنبه این روابط عمومی در پی دریافت شکایت شاکی خصوصی و گزارش تکمیلی بازرسین اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان تنکابن مبنی بر تقلب در کسب و گرانفروشی ازسوی یک واحد ارایه کننده خدمات اینترنت ( کافی نت ) دراین شهرستان پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.
براساس این گزارش این پرونده پس از طی مراحل قانونی و اداری جهت بررسی به تعزیرات حکومتی تنکابن ارسال و رئیس شعبه تعزیرات حکومتی تنکابن با احضار این متخلف و اخذ دفاعیات وی و بررسی در نظریه کارشناسی و عدم ارائه مدارک مثبته تخلف منتسبه را محرز و مسلم تشخیص داده و حکم به پرداخت 222 میلیون و 183 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت و شاکی خصوصی نمود.
براساس گزارش دیگر روابط عمومی تعزیرات حکومتی مازندران در پی دریافت شکایت شاکی خصوصی و متعاقب آن گزارش تکمیلی بازرسین اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بابلسر مبنی بر تقلب در کسب ( نصب آسانسور ) ازسوی یک واحد نصب کننده آسانسور دراین شهرستان پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.
بنابراین گزارش رئیس شعبه تعزیرات حکومتی بابلسر با احضار این متخلف و اخذ دفاعیات وی و بررسی در نظریه کارشناسی و عدم ارائه مدارک مثبته تخلف منتسبه را محرز و مسلم تشخیص داد و حکم به پرداخت 117 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و شاکی خصوصی نمود. ک/1
6097

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.