یکصد واحد مسکونی برای محرومان در خلخال احداث می شود

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بنیاد مسکن اردبیل ، فرهاد سبحانی روز دوشنبه در نشستی با معاون فرماندار خلخال افزود: تفاهم نامه ای با موسسه خیریه نائبه الزهرا برای احداث این واحدها منعقد شده و قرار است برای احداث این واحدها کمیته ای متشکل از نمایندگان ادارات و انجمن های فوق الذکر تشکیل و تا یک ماه نسبت به شناسایی متقاضیان واجد شرایط اقدام شود.
او گفت: از محل تسهیلات طرح ویژه مقاوم سازی مسکن 150 میلیون ریال ، از محل حساب 100 امام (ره) 30 میلیون ریال ، 50 میلیون ریال برای افراد زیر پوشش کمیته امداد ، 40 میلیون ریال برای افراد زیر پوشش بهزیستی به صورت بلاعوض و از محل مشارکت خیرین موسسه نائبه الزهرا (س) تا مبلغ 50 میلیون ریال پرداخت شده و دست کم 20 میلیون ریال نیز آورده خود متقاضی باشد.
او اظهار کرد: این واحدهای مسکونی روستایی محرومان با نظارت مهندسی و محوریت بنیاد مسکن و نظارت ادارات و نهادهای دیگر احداث و در اختیار محرومان واجد شرایط در شهرستان خلخال قرار می گیرد.
شهرستان خلخال با 95 هزار نفر جمعیت در 105 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
6018/6016

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.