یاسین پیش رو قم با نتیجه 3 بر 2 از سد میثاق تهران گذشت

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که عصر یکشنبه در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان قم برگزار شد، محمد کرمانی، محمد وهستانی و ناصر اطمینان برای یاسین پیش رو و عارف بلوکی دوگل برای تیم میثاق تهران به ثمر رساندند.
تیم فوتسال میثاق تهران با سرمربی گری محمود خوراکچی از دقیقه 17 نیمه اول تا پایان بازی، مسابقه را پنج نفره هدایت و با این سیستم فشار زیادی به تیم قم وارد کرد.
بازی رفت دو تیم در تیرماه امسال با نتیجه 2 بر 1 به سود تیم میثاق تهران به پایان رسیده بود.
علیرضا وفایی بازیکن تیم فوتسال یاسین پیش رو قم که از مهره های کلیدی این تیم بود، به دلایلی از این تیم اخراج و در این بازی حضور نداشت.
محمد وزیرزاده بازیکن سابق تیم های استقلال تهران و فولاد ماهان اصفهان و حسین عظیمی دروازه بان فصل گذشته تیم فوتسال فرش آراء مشهد در نیم فصل به تیم فوتسال یاسین پیش رو قم پیوستند، ولی در این بازی تنها وزیرزاده بازی کرد.
بر اساس این گزارش، بازی قبلی تیم فوتسال یاسین پیش رو قم به دلیل عدم حضور تیم کاشی نیلوی اصفهان، لغو شد و هفته آینده یاسین پیش رو باید به مصاف تاسیسات دریایی تهران برود. ک/3
7401 / 1175

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.