کی روش: صحنه گردان صحبت های کمیته اخلاق اسدی است

به گزارش ایرنا، “کارلوس کی روش» در واکنش به سخنان “حسین آبانگاه» دبیر سابق کمیته اخلاق گفت: آبانگاه دوشنبه شب با این سخنان خود ثابت کرد که به نمایندگی از فردی که در پشت صحنه قرار دارد صحبت می کند.
کی روش افزود: وی اطلاعی از سخنانی که می گوید، ندارد و باید در رابطه با پولی که از حامی مالی فدراسیون گرفته ام بداند من کاملا آزادم تا لباس هر حامی را که بخواهم به تن کنم، فدراسیون نیز این حق را به من داده و من مجبور به استفاده از لباس حامی فدراسیون نیسیتم .
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: رییس من فدراسیون فوتبال است و تمامی کارهای من از قبل با هماهنگی فدراسیون فوتبال انجام شده و اگر لازم باشد در آینده شفاف سازی بیشتری خواهم کرد.
وی تصریح کرد: بازهم تکرار می کنم کاملا واضح است که صحبت های آبانگاه به نمایندگی از چه کسی بیان می شود.
وی در پاسخ به این سووال که آیا فرد مورد نظر او همچنان در فدراسیون فوتبال مشغول به کار است ،اظهار کرد: اشاره من به شخصی است که پرونده خانبان و آقاجانیان را به کمیته اخلاق ارجاع داده است.
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سووال که اسم این فرد چیست؟ گفت: دکتر اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال پرونده آقاجانیان و خانبان را به کمیته اخلاق ارجاع داده و منظورم دقیقا اوست.
ورزشی** 9118**1613

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.