کیهان/سازمان انرژی اتمی: مصاحبه با دانشمندان هسته ای

به گزارش ایرنا، کیهان در بخشی از این خبر آورده است: در حالی که دولتمردان پیش از این بارها مدعی شده بودند اجازه دسترسی آژانس به دانشمندان هسته ای را نخواهند داد، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در مصاحبه ای گفت این موضوع با دقت خاص انجام خواهد شد!
موضوع مصاحبه با دانشمندان هسته ای کشورمان طی دو سال اخیر همواره یکی از موضوعات بحث برانگیز بوده است. موضوع زمانی حساس تر می شود که تنها بین سال های 88 تا 90 پنج دانشمند هسته ای ایران ترور شدند.
کیهان عکس نخست خود را به تشیع شهدای مدافع حرم در لبنان با شعار “حسین راز پیروزی های ما» اختصاص داد.
یادداشت روز کیهان به قلم سعدالله زارعی با موضوع “عربستان، شکست و جنون» به موضوع تحولات در یمن و گفت وگوی عربستان با انصارالله را مورد بررسی قرار می دهد.
در بخشی از این یادداشت می خوانیم : تحولات یمن، نگرانی های عمده ای را برای رژیم سعودی و حامیان منطقه ای و بین المللی آن در پی داشته است.
از این رو مقامات عربستان که تا پیش از این از بحث و گفت وگوی با انصارالله طفره می رفتند، اینک از آغاز گفت وگوها با جنبش انقلابی یمن، در 24 آبان خبر می دهند و از سوی دیگر اظهارات آمریکایی ها و انگلیسی ها بیانگر آن است که پشتیبانان بین المللی رژیم سعودی به این جمع بندی رسیده اند که ادامه جنگ شرایط سخت تری را بر دولت ریاض وارد می کند و به سود انصارالله به پیش می رود.
“پشیمان کردن 4 وزیر معترض مشکل را حل نمی کند، مدیریت اقتصادی دولت تنها بحران ها را تشدید می کند،دولت بدون برنامه نمی تواند شغل و رشد اقتصادی ایجاد کند،به نام رونق اقتصادی به کام خودروسازان بی کیفیت» از اخبار ویژه این روزنامه است .
شبد* 1528 * 1095

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.