کودک گروگان گرفته شده سراوانی آزاد شد

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان، سرهنگ محسن داودی افزود: سوم آبانماه جاری بر اساس تماس اعلام شده به مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی براینکه پسر بچه 10 ساله ای توسط دو نفر با سرو صورت بسته با استفاده از یک دستگاه موتورسیلکت در سراوان ربوده شده بررسی و موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از دریافت این خبر به سرعت در محل حضور یافته و به بررسی تخصصی حادثه پرداختند.
فرمانده انتظامی سراوان با بیان اینکه خانواده فرد ربوده شده در این ماجرا به کسی مظنون نبودند گفت: کارآگاهان و اعضای تیم های تخصصی پلیس با انجام اقدامات تخصصی و پشتیبانی فنی پلیس آگاهی توانستند سرنخ هایی از یکی از آدم ربایان بدست آوردند.
داودی افزود: آدم ربایان در این زمینه درخواست 200 میلیون تومان وجه نقد کرده بودند که کارآگاهان پلیس شب گذشته پس از شناسایی محل اختفای یکی از متهمان وی را در یک علمیات سریع پلیسی دستگیر کردند.
وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تخصصی به ربودن کودک 10 ساله با همکاری یک نفر دیگر اعتراف کرد که کارآگاهان در ادامه رسیدگی به پرونده در عملیاتی ضربتی ضمن دستگیری متهم دیگر این پرونده موفق به آزادی کودک ربوده شده شدند.
سراوان در 347 کیلومتری جنوب زاهدان قرار دارد و با کشور پاکستان هم مرز است.
7316 / 6081/ 6075

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.