کواچ وارد تهران شد

به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، بر اساس تصمیم هیات رییسه فدراسیون والیبال ادامه همکاری با اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی منوط به مذاکره محمدرضا داورزنی رییس این فدراسیون با سرمربی صربستانی و ارایه گزارش آسیب شناسی از سوی وی خواهد بود.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران امروز در جلسه ای با حضور مسئولین فدراسیون گزارش آسیب شناسی خود را از مسابقات جام جهانی 2015 ارایه خواهد کرد.
کواچ پس از ارایه گزارش خود در جلسه هیات رییسه فدراسیون والیبال ، عصر امروز در هتل آکادمی فوتبال به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخ می دهد.
پس از عملکرد ضعیف تیم ملی والیبال ایران در مسابقات و تورنمنت های بین المللی در یک سال گذشته به ویژه مسابقات جام جهانی ژاپن و کوتاه ماندن دست ایران از کسب سهمیه المپیک، فدراسیون والیبال به منظور ادامه همکاری با اسلوبودان کواچ از وی خواست تا گزارشی آسیب شناسانه از روند فعالیت های تیم ملی در یک سال گذشته را ارایه کند.
نمایندگان والیبال ایران از اردیبهشت 94 تاکنون در ۱۲ رویداد مهم آسیایی و جهانی شرکت کردند تا از اعتبار و توانایی این رشته ورزشی در ایران دفاع کنند اما به اذعان کارشناسان و علاقه مندان والیبال، ملی پوشان نتوانستند انتظارات مردم را در ۱۰ تورنمنت بین المللی به درستی براورده کنند.
پس از پایان تلخ مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ و کسب نتایج ناامید کننده والیبالیست های ایران در این رقابت ها، فدراسیون والیبال با تشکیل یک کارگروه تخصصی با حضور کارشناسان و صاحب نظران فعال در این رشته ورزشی ضمن بررسی عملکرد تیم های ملی در سال ۱۳۹۴ راهکارها و پیشنهادهای ارایه شده برای کمک به موفقیت والیبال را مورد ارزیابی قرار داد.
ورزشی **1828**1581

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.