کنترل ترافیک و امنیت زائران اربعین با پهپاد و بالن

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حبیب الله جان نثاری در بازدید از پایانه مرزی مهران باتاکید برآمادگی یگان ویژه جهت خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) درمراسم اربعین اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط قرارگاه ظفر امنیت زائران حسینی با استفاده از پهپاد و بالن در اربعین حسینی، تامین و کنترل می شود تا مشکلی برای این عزیزان به وجود نیاید.
وی ادامه داد: یگان های ویژه برای پذیرایی و ساماندهی بیش از دو میلیون زائر در پایانه مرزی مهران آماده است که در این ماموریت بزرگ، عظیم و حماسه ساز، مسئولیت یگان ویژه در قالب قرارگاه ظفر برقراری نظم و امنیت زائرین و عملیات بزرگ مردم یاری در مرز است.
وی با بیان اینکه مرز مهران به عنوان مهمترین و امن ترین مرز زمینی کشور جهت اعزام زائران به عتبات عالیات در ایام اربعین است افزود: کارکنان یگان های ویژه در راه ارائه خدمات به زوار امام حسین(ع) از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و در این راه مصمم و پای کار هستند.
جان نثاری تصریح کرد: به منظور کاهش مشکلات سال های گذشته برای زائران در این شهر مرزی، از سال گذشته تاکنون تلاش های دامنه داری برای توسعه امکانات زیرساختی شهرستان مهران بویژه در حوزه راه، مخابرات، پایانه مرزی و ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی در این شهر آغاز شده که بخش هایی از آنها پیش از ایام اربعین امسال به بهره برداری می رسد.
6119/9002

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.