کلید شهر کرمان به بابایی رسید/ باز شدن گره انتخاب شهردار کرمان

به گزارش خبرنگار مهر، پس از اینکه ابوالقاسم سیف الهی از ادامه فعالیت در سمت شهرداری کرمان کناره گیری کرد و ترجیح داد در سمت معاون عمرانی استاندار کرمان آغاز به کار کند بحثها در خصوص انتخاب شهردار کرمان داغ شد.

در همان روزهای اول کناره گری سیف الهی از شهرداری کرمان علی بابایی معاون شهرداری و مردم همه کاره شهرداری از سوی شورای شهر به عنوان سرپرست انتخاب و آغاز به کار کرد.

بابایی در حالی اتاقش را به مقصد آخرین اتاق طبقه دوم شهرداری کرمان ترک کرد که بسیاری از مردم شهر کرمان اعتقاد داشتند بابایی در عین جوانی با تکیه بر تجربه و دانشش می تواند بهترین گزینه برای شهرداری کرمان باشد.

این در حالی است که استانداری کرمان نیز در ماههای اخیر با همکاری شهرداری پروژه های مختلفی را برای توسعه شهر کرمان کلید زده بود و به گمان بسیاری مثلث رزم حسینی، سیف الهی و بابایی می توانست موفق ترین گزینه برای گذر کرمان از شهری کمتر توسعه یافته به شهری مدرن باشد.

در این میان مرمت بناهای تاریخی کرمان با نظارت شهرداری و عاملیت شهرداری و حمایت استانداری، شهر کرمان را به سمت سکوی پرتاب سوق می داد و از سوی دیگر تعریف پروژه های متعدد عمرانی از جمله چندین پل غیر هم سطح و سرمایه گذاری های داخلی و خارجی متعدد در سطح شهر، کرمان را در آستانه تبدیل شدن به شهری مدرن قرار داد.

هر چند پروسه انتخاب شهردار در شورای شهر قدری طول کشید اما سرانجام ساعاتی قبل در آخرین نشست اعضای شورای شهر کرمان در نهایت انتخاب نهایی شورایی های کرمان علی بابایی بود و خوشبختانه شورای با گذر از انتخاب سیاسی به انتخابی مناسب برای توسعه شهر کرمان رسید و هم اکنون مردم کرمان امیدوارند با تلاش مسئولان کرمان این کلانشهر به زودی به شهری تاریخی و زیبا تبدیل شود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.