کشف 14 کیلوگرم مواد مخدر در نیمه نخست امسال در اسدآباد

به گزارش ایرنا داوود علی بخشی روز یکشنبه در شورای مبارزه با مواد مخدر همچنین به دستگیری 186 معتاد اشاره کرد و گفت: 75 درصد این معتادان برای درمان به کمپهای ترک اعتیاد اجباری تحویل شده اند.
وی با بیان اینکه برخورد با باندهای خرده فروش هم اکنون در اولویت برنامه های پلیس مواد مخدر است خاطرنشان کرد: مناطق آلوده شهر و روستاهای شهرستان شناسایی و پاکسازی شده است.
علی بخشی از رشد 54 درصدی طرح مبارزه با موادمخدر در شهرستان اسدآباد اشاره کرد و افزود: هماهنگی لازم با دستگاه قضایی برای اجرای این طرح با هدف ایجاد امنیت در بطن جامعه انجام شده است.
وی تصریح کرد: باید هزینه دسترسی به مواد مخدر بشدت افزایش پیدا کند تا خرده فروشان نتوانند به راحتی با توزیع این بلای خانمانسوز قتل عام جوانان و نوجوانان را رقم بزنند.
فرمانده نیروی انتظامی اسدآباد اظهار کرد: در راستای مبارزه جدی با مواد مخدر همه دستگاهها نهایت اهتمام و تلاش خود را به کار گیرند و دستگاههای فرهنگی و دانشگاهها در این زمینه باید بسیج شوند.
شهرستان اسدآباد 107 هزار جمعیت دارد و در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.
7527/6993

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.