کشتی پهلوانی به رشته‎های رسمی اتحادیه جهانی اضافه شد

به گزارش خبرنگار مهر، این سایت در خبر صفحه نخست خود آورده است؛ کشتی پهلوانی ایران در حال حاضر موفقیت‌های خوبی در رقابت های اخیر به عنوان جایزه بزرگ در لهستان بدست آورد. این مسابقات با حضور کشتی گیرانی از ۲۳ کشور و ۴ قاره جهان برگزار شد و این رقابت ها در جهت توسعه اهداف کشتی و هچنین بعنوان یک سبک پیش رو در رشته خود قرار گرفت.

همچنین پس از اینکه فدراسیون کشتی رقابت‌های کشتی پهلوانی را در ابعاد بین‌المللی برگزار کرد، اتحادیه جهانی کشتی این کشتی سنتی ایران را به عنوان یکی از سبک‌های سنتی زیرمجموعه‌اش رسما تایید کرد و آن را به ثبت رساند

در حال حاضر رشته‌های کشتی آزاد، فرنگی و کشتی‌های غیر المپیکی در زیرمجموعه اتحادیه جهانی کشتی فعالیت می‌کنند که کشتی پهلوانی ایران نیز به عنوان یکی از رشته‌های غیر المپیکی در اتحادیه جهانی ثبت شد.

این اتحادیه از کشتی پهلوانی ایران به عنوان یکی از کشتی‌های اصیل ایرانی یاد کرده و توضیحاتی در مورد کشتی پهلوانی ایران نیز ارائه داده است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.