کدام بازیکنان اولین دربی خود را تجربه می‌کنند؟

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس روز جمعه این هفته در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. دیداری که هشتاد و یکمین تقابل سرخابی‌های پایتخت است و صرفنظر از جایگاه دو تیم، حساسیت آن بر هیچکس پوشیده نیست.

هر دو تیم استقلال و پرسپولیس نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی داشته‌اند و بازیکنان جدیدی را در ۱۰ هفته گذشته در ترکیب خود تست کرده‌اند؛ بازیکنانی که دیدار روز جمعه اولین تجربه حضورشان در مقابل رقیب سنتی چه به عنوان بازیکن اصلی و چه به عنوان بازیکن نیمکت نشین است و برای شروع این بازی هیجان انگیز لحظه شماری می‌کنند.

در تیم استقلال بازیکنانی مثل روزبه چشمی، پروپئیچ، جابر انصاری، فرشید اسماعیلی، امین حاج محمدی و میثم مجیدی حضور دارند و بازی با پرسپولیس با لباس تیم استقلال اولین تجربه زندگی‌شان خواهد بود.

در تیم پرسپولیس هم بازیکنانی مثل محمد انصاری، جری بنگستون، رامین رضائیان، فرشاد احمدزاده، لوکا ماریچ، ایمان صادقی و کمال کامیابی نیا هستند که با این تیم این بازی هیجان انگیز را تجربه خواهند کرد.

در کادر فنی دو تیم هم، هر چقدر که پرویز مظلومی سابقه رویارویی با پرسپولیس را دارد، برانکو ایوانکوویچ فقط یکبار در مقابل استقلال قرار گرفته است. دیداری که اتفاقا با برد یک بر صفر سرخپوشان همراه شد تا خیال هواداران پرسپولیس را از بابت تجربه کادر فنی برای دربی راحت کند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.