چلسی و مورینیو دوباره جریمه شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، مورینیو سرمربی چلسی برای بدرفتاری در بازی برابر وستهام یونایتد از سوی اتحادیه فوتبال این کشور متهم شناخته شد. سیلیوینو لورو مربی این تیم هم به همین دلیل متهم شناخته شد و در عین حال هر دو باشگاه چلسی و وستهام به دلیل ناتوانی در کنترل بازیکنان‌شان محکوم شدند.

در اعلامیه اتحادیه فوتبال انگلستان آمده است: مورینیو برای سوءرفتار در حرف زدن با داوران بین دو نیمه در رختکن، متهم است. سیلوینو لورو مربی نیز پس از اخراجش از زمین برای رفتار نامناسب با داوران متهم شده و باشگاه وستهام یونایتد به دلیل عدم توانایی در کنترل بازیکنان در دقیقه ۴۴ و باشگاه چلسی به همین دلیل در دقیقه ۴۵ متهم شناخته می‌شوند.

برای متهمان تا ساعت ۶ بعد ازظهر پنجشنبه زمان تعیین شده تا جواب خود را به اتحادیه ارائه کنند.

چلسی در هفته دهم لیگ برتر برابر تیم وستهام در خانه حریف و درحالی که ۱۰ نفره شده بود، شکست خورد. در این دیدار مورینیو از زمین اخراج شد و پس از آن در کنفرانس خبری شرکت نکرد. تیم چلسی هفت بازیکن اخطاری در این دیدار داشت.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.