چالش‌ بهره‌گیری از بازیگران چهره در فیلم‌های سینمایی بررسی می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، در دومین جلسه باشگاه فیلم کوتاه و مستند شهر که روز شنبه ۱۶ آبان ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود چالش‌های بهره‌گیری از بازیگران چهره در فیلم‌ های سینمایی مورد بررسی قرار می گیرد و پس از آن فیلم های کوتاه “مثل هر روز» ساخته عماد خدابخش، “پارکینگ» به کارگردانی عباس عمرانی و صبح روز بعد» سید علی هاشمی به نمایش درمی آید.

فیلم کوتاه “پارکینگ» ساخته عباس عمرانی داستان زندگی پیرمردی به نام قاسم در یک پارکینگ است که خاطرات دوران زندگی‌اش در خرمشهر و دفاع از این شهر را به صورتی شاعرانه برای خودش نقاشی می‌کند.

فیلم کوتاه “صبح روز بعد» به کارگردانی سیدعلی هاشمی درباره دختری به نام سحر است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سحر مثل هر روز از خواب بر می‌خیزد تا کارهای روزانه‌اش را انجام دهد. اما امروز روز دیگری است…

همچنین فیلم کوتاه “مثل هر روز» کاری از عماد خدابخش داستان یک پیک موتوری را روایت می‌کند که مجبور می‌شود یک خانم باردار را به بیمارستان برساند و پس از آن نیز به دلیل عدم حضور شوهر آن خانم درگیر مسائلی جدیدتر می‌شود.

باشگاه فیلم کوتاه و مستند شهر، یک پاتوق آموزشی و نمایشی فیلم‌های کوتاه و مستند است که یک هفته در میان در روزهای شنبه در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود. در این سلسله جلسات علاوه بر نمایش فیلم، کارگاه‌های آموزشی فیلمسازی به صورت رایگان و برای عموم فیلمسازان جوان برگزار می‌شود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.