پیکر بی جان دو جوان اصفهانی در بوستان کوهستانی صفه پیدا شد

به گزارش ایرنا، گفته می شود این دو جوان با نام های همایون نظری و احسان بیات، 20 و 22 ساله چند روز پیش از خانه خارج و تا امروز بازنگشته بودند.
پس از اعلام مفقودی آن دو و پیدا شدن موتورسیکلت آن ها در محدوده کوه صفه عملیات جست و جو برای یافتن آن ها آغاز شد.
به نقل از شاهدان، خانواده این دو جوان پس از حضور درمحل عنوان کردند که این دو نفر از چند روز گذشته به خانه مراجعه نکرده بودند.
شواهد موجود هنگام پیداشدن اجساد تاکنون نشان دهنده بروز حادثه منجر به مرگ جان باختگان نیست.
هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان نیز امروز با انتشار مطلبی بر روی پایگاه الکترونیکی این هیات از گروه های کوهنوردی که به دعوت کارگروه کوهنوردی و کارگروه امداد و نجات هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان، در عملیات جست و جوی دو جوان در کوه صفه به کمک نیروهای امداد و نجات کوهستان سازمان آتش نشانی شتافتند قدردانی کرد.
در این مطلب آمده است: پس از مراجعه خانواده این دو جوان به کوه صفه در ظهر امروز سه شنبه 5 مهر و شناسایی موتورسیکلت آنها، عملیات جستجو آغاز شد و در ساعت 16و20 دقیقه اجساد این دو جوان بر روی زیرانداز آنها و در بین درختان پایین چشمه خاجیک پیدا شد.
در زمان حاضر علت مرگ این دو جوان از سوی پلیس آگاهی در دست بررسی است.
ت/7135/ 6022

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.