پیمان نصیری نایب قهرمان شد/ کسب ششمین سهمیه پارالمپیک برای ایران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، در پایان چهارمین روز از رقابتهای جهانی، پیمان نصیری به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

وی شب گذشته در ماده ۱۵۰۰ متر کلاس T۲۰ در مصاف با ۱۶ دونده به میدان رفت و در پایان با اختلاف تنها سه صدم ثانیه و ثبت رکورد ۳ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۵۳ صدم ثانیه پس از دونده آمریکایی به نشان نقره و سهمیه پارالمپیک دست یافت.

بر این اساس پرونده کاروان ایران در چهارمین روز رقابتها با کسب ۲ نشان طلا،۴ نقره و یک برنز و نیز کسب شش سهمیه پارالمپیک بسته شد.

امروز و در پنجمین روز رقابتها نمایندگان ایران عرفان حسینی و سجاد نیک پرست ساعت ۱۷:۴۴ در ماده پرتاب نیزه و ساعت ۱۹:۲۶ سیامک صالح فرج زاده و محسن کائیدی در ماده پرتاب وزنه به مصاف حریفان خواهند رفت.

رقابتهای جهانی قطر از ۳۰ مهر ماه آغاز شده و طی ۱۰ روز بیش از ۱۲۰۰ ورزشکار از ۱۰۰ کشور جهان در ۴۰ کلاس پزشکی مختلف با هم به رقابت خواهند پرداخت.

تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولان ایران نیز با ۱۹ ورزشکار در این رقابتها حضور یافته است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.