پیش بینی بارش برف در ارتفاعات استان البرز و کاهش دما تا 12 درجه

به گزارش ایرنا، در اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان البرز که روز چهارشنبه در اختیار مرکز ایرنا البرز قرار گرفت، آمده است: سامانه بارشی که از اواخر وقت امروز چهارشنبه استان را تحت تاثیر قرار می دهد، تا اوایل هفته آینده در استان فعال خواهد بود.
در این اطلاعیه آمده است: از روز چهارشنبه در استان البرز بارش متناوب باران، گاهی رعد و برق و ورزش بادهای لحظه ای شدید پیش بینی می شود.
بارش در روزهای پنجشنبه و جمعه از شدت بیشتری برخوردار است. از روز پنجشنبه تا اواسط هفته آینده کاشه قابل توجهی دما از 8 تا 12 درجه در سطح استان به ویژه روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده پیش بینی می شود.
در اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان البرز تاکید شده است: با توجه به پیش بینی بارش شدید که در برخی ساعات همراه با تقویت ابرهای همرفتی است، به ویژه در روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی مناطق استان آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها و همچنین اختلال در تردد جاده های کوهستانی به سبب لغزندگی ناشی از باران و کاهش دید افقی به علت مه غلیظ پیش بینی می شود.
1535

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.