پیروزی خارج از خانه خوشحالم کرد/ تلاش مقاومت تحسین برانگیز بود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا لک پس از پیروزی ارزشمند خارج از خانه تیمش مقابل مقاومت البرز اظهار کرد: بازی مقابل تیم جوان مقاومت در کرج برای هر تیمی سخت است وتمام تیم هایی که در نیم فصل دوم به خانه این تیم می آیند بازی دشواری را پیش رو خواهند داشت.

وی افزود: ما نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی کرده بودیم و بر روی همین شناخت خوب هم توانستیم به گل برسیم.

لک با بیان اینکه تیم میزبان در دقایق پایانی فشار زیادی به گیتی پسند وارد کرد گفت: آنها پس از خوردن ۴ گل فشار زیادی به تیم ما آوردند وحاصلش ۳ گل بود با این حال خوشحالم که برنده این بازی سخت در شروع دور برگشت بودیم.

سرمربی تیم گیتی پسند اصفهان با بیان اینکه تلاش می کنیم روند رو به رشد خودمان را ادامه دهیم گفت: گیتی پسند بازیکنان با کیفیتی دارد و این توان را در تیم خود می بینیم که به جایگاهی که شایسته آن هستیم برسیم.

وی در پایان با تبریک به کادر فنی تیم مقاومت گفت: تلاش آنها برای جبران نتیجه قابل ستایش است و برای این تیم جوان البرز آرزوی موفقیت در بازی های آینده را دارم.

به گزارش خبرنگار مهر تیم فوتسال مقاومت البرز در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر عصر امروز سه شنبه در سالن انقلاب اسلامی کرج با نتیجه ۴ بر ۳مغلوب گیتی پسند اصفهان شد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.