پیروت پور: بی حرمتی برخی تماشاگرنماها را به فراموشی سپرده ام

به گزارش ایرنا، فرهاد پیروت پور بازیکن تیم ملی و تیم والیبال شهرداری ارومیه این روزها به دلیل بی حرمتی برخی تماشاگران و اتفاقات ناگواری که در دیدار تیم های ارومیه و بانک سرمایه رخ داد، تا حدودی دلگیر و ناراحت است.
این بازیکن که یکی از متعصب ترین و تاثیرگذارترین بازیکنان تیم شهرداری ارومیه است، همواره در روزهای سخت و بحرانی در خدمت والیبال ارومیه بوده و با توانمندی بالایی که دارد تجربیات ارزشمند خود را در اختیار این تیم گذاشته است.
بی احترامی چند تماشاگرنما به پدر و چند تن از اقوام فرهاد پیروت پور که در روز بازی تیم های والیبال شهرداری ارومیه و بانک سرمایه با لباس اصیل کردی در سالن غدیر حضور داشتند، موجب دلخوری این بازیکن، اعضای خانواده و مردم شهرستان مهاباد شده است.
البته این بی حرمتی، در همان لحظه و قبل از آغاز دیدار دو تیم ارومیه و بانک سرمایه، با برخورد شدید تماشاگران و هواداران فهیم ارومیه ای همراه بود که با شعار همه جانبه ‘فرهاد با تعصب، پیروت پور باغیرت’ حمایت خود را از این بازیکن مهابادی نشان دادند.
فرهاد پیروت پور روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: من همیشه مورد لطف هواداران واقعی تیم شهرداری ارومیه قرار گرفته ام و برای من حساب تماشاگرنماها با هواداران پرشور و والیبال دوست ارومیه ای کاملا جداست.
وی اظهار کرد: متاسفم که این بی حرمتی توسط تعدادی تماشاگرنما، در حق پدرم و چند تن از اقوامم اتفاق افتاد ولی از اینکه این اتفاق ناگوار، با واکنش قاطع حاضرین در سالن پاسخ داده شده است، بسیار خوشحالم.
وی اظهار کرد: این موضوع سوتفاهمی بود که با وساطت و دلجویی شخص شهردار ارومیه، مدیر عامل باشگاه و اعضای شورای شهر ارومیه در جهت رفع دلخوری هایی ایجاد شده ختم به خیر شد و تمام تلاش من در ادامه رقابتهای لیگ برتر کشور حضوری پرقدرت در جهت کسب موفقیت های روزافزون است.
پیروت پور همچنین گفت: همه ما با هر قومیت و دین و مذهبی که باشیم در نهایت ایرانی و متعلق به این کشور هستیم و باید تنها هدفمان رسیدن به تعالی و موفقیت های روزافزون برای ایران اسلامی باشد و نباید کاری کنیم که داشتن قومیت و مذهب ترک، کرد، شیعه و سنی موجب نفاق و تفرقه بین مردم ایران شود.
وی افزود: من این جریان را به طور کامل به فراموشی سپرده ام و پس از دو روز تعطیلی به علت مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حضرت امام حسین(ع)، تمرینات منسجم و هدفمند خود را از روز یکشنبه(امروز) به همراه سایر هم تیمی هایم آغاز می کنم.
به گزارش ایرنا، روز چهارشنبه گذشته در دیدار بین تیم شهرداری ارومیه و بانک سرمایه در چارچوب رقابت های هفته اول لیگ برتر والیبال تعدادی از تماشاگرنماها در واکنش به حضور پدر و بستگان فرهاد پیروت پور بازیکن کرد مهابادی تیم شهرداری ارومیه در جایگاه ویژه با لباس کردی، اقدام به سر دادن برخی شعارهای قومتی کردند که در نهایت پدر و بستگان پیروت پور سالن بازی را ترک کردند.
در چند روز گذشته بیش از 250 نفر از فعالان رسانه های و سیاسی و اجتماعی و ورزشی استان با امضای طوماری در تقبیح عملکرد این تماشاگرنماها بر اتحاد و وفاق بین دو قوم ترک و کرد در استان آذربایجان غربی تاکید کردند و از مسوولان محلی خواستار سالمسازی محیط های ورزشی از افکار تنش زا شدند.
به گزارش ایرنا، فرهاد پیروت پور متولد دوم اسفند 1369 و اهل شهرستان مهاباد است که والیبال را از سال 82 آغاز کرده و برای اولین بار در سال 90 به اردوی تیم ملی دعوت شد.
این بازیکن در حال حاضر عضو تیم شهرداری ارومیه است و بهار امسال در قالب تیم ملی کشورمان در لیگ جهانی 2015 والیبال حضور داشت.ک3
1905/7126

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.