پیام فانی به آینده سازان/ فردا دانش آموزان رای می دهند

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار حوزه آموزش ایرنا، علی اصغر فانی در این پیام اظهار داشت: شوراهای دانش آموزی مصوب شورای عالی آموزش و پرورش و از ارکان اصلی مدارس، با هدف تقویت مهارت های فردی و اجتماعی دانش آموزان و آموزش تصمیم سازی در مدارس فعالیت می کنند تا فرصتی را فراهم آورند که شما دانش آموزان با حضور فعالانه، ضمن کاربست اندیشه ها و استعدادهای سازنده خود، به راهکارهای منطقی و اثربخشی برای بهبود فعالیت های آموزشی و پرورشی دست یابید.
وی در پیام خود خطاب به دانش آموزان آورده است: برگزیدگان شما به عنوان بازوی مدیریتی، اجرایی و مشورتی با تشکیل انجمن ها و فعالیت های گروهی در زمینه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی، هنری، سیاسی، اجتماعی، مذهبی و ورزشی مدیران و مربیان مدارس را یاری می کنند.
وزیر آموزش و پرورش با خطاب قرار دادن دانش آموزان به عنوان آینده سازان تمدن نوین اسلامی، خاطرنشان کرده است: بدون مشارکت، همفکری و اراده شما ، اهداف نظام آموزش و پرورش محقق نخواهد شد.
فانی ادامه داد: امروز دولت تدبیر و امید با افتخار به داشتن فرزندانی آگاه، لایق، توانمند و مستعد همچون شما، به خود می بالد که با حضور در عرصه های مختلف، ضمن مسئولیت پذیری و مشارکت جویی، زمینه مساعدتری را برای تبادل تجربه، گفتگو، تعامل، اندیشه، همدلی و همزبانی فراهم می آورید.
وی در این پیام از مدیران، مربیان و معلمان خواست فضای لازم را برای حضور دانش آموزان در این دوره از انتخابات و فعالیت های ویژه اعضای شورای دانش آموزی فراهم آورند و زمینه فعالیت همه جانبه و با نشاط آینده سازان تمدن نوین اسلامی را در فعالیت های گروهی و اجتماعی محقق سازند.
هجدهمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی روز سه شنبه پنجم آبان ماه در بیش از 90 هزار واحد آموزشی در سراسر کشور برگزار می شود.
فراهنگ ** 1883 **1569

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.