پولاد گر:تکواندو ایران در سطح جهانی شگفتی ساز است

سیدمحمد پولادگر روزدوشنبه در مجمع سالانه هیات تکواندو استان زنجان افزود: امروز تکواندو ایران به جایگاه واقعی خود نزدیک شده و در حقیقت یکی از قدرت های برتر جهانی محسوب می شود.
وی تاکید کرد: ورزشکاران ایران 16 سال است در این رشته در رقابتهای جهانی بر روی سکو قرار می گیرند و به حتم رسیدن به این موفقیت و افتخار بدون پشتوانه سازی و نگاه همه جانبه و گسترده امکانپذیر نبود.
پولادگر با اشاره به اینکه تیم تکواندو نونهالان ایران نیز با نشان دادن شایستگی های بسیار بالای خود و کسب نشان های طلا در رقابت های برون مرزی ، شگفتی ساز بودن این رشته ورزشی به اثبات رساند، افزود: باید بدانیم که نسل طلایی تکواندوکاران دختر در راه است و به سرعت از ورزشکاران پسر پیشی می گیرد که به حتم در مسابقات برون مرزی حرف برای گفتن خواهند داشت.
رئیس فدراسیون تکواندو ،عامل موفقیت تیم ها و هیات ها در عرصه ورزش را همدلی و همزبانی ذکر و تصریح کرد: همدلی و همزبانی و انتقادات سازنده و منطقی لازمه رشد و پویایی تکواندو است و لازم است از انتقادات مغرضانه و تخریبی به جد خودداری شود.
پولادگر با بیان اینکه برای دستیابی به موفقیت های روزافزون باید دلها را به هم نزدیک تر کرد، اظهارداشت : باید یقین داشت که هیچ عملکردی بی ایراد نیست و امید است نگاه ها و نقادی ها حالت تخریبی نداشته باشد.
وی با اشاره به اینکه تکواندو می تواند کانون خانواده را بطور گرم و صمیمی در کنار یکدیگر نگه دارد و این یکی از ویژگی های این رشته است ، اظهار داشت: حفظ حجاب نیز هیچ مانعی برای فعالیت در این رشته ورزشی محسوب نمی شود.
پولادگر افزود: از زمانی که تکواندوکاران دختر ایران در مسابقات جهانی و المپیک با پوشش اسلامی کامل حضور پیدا کرده و به موفقیت های خوب، درخور و شایسته ای نیز دست یافتند گرایش دختران مسلمان دیگر کشورها نیز به سمت حجاب چند برابر شد که این بسیار ارزشمند است.
وی خطاب به اعضای مجمع هیات تکواندو استان زنجان نیز گفت: اعضا برای بیان مشکلات و خواسته های خود نیازی به تشکیل مجمع ندارند و می توانند به عنوان نماینده فعالان در این عرصه به هیات مراجعه و از حقوق زیرمجموعه خود دفاع کرده و معترض شوند و در واقع این از اختیارات و وظایف آنان است.
پولادگر با بیان اینکه زنجان از استان های خوب و منظم و فعال در ورزش تکواندو است افزود: عملکرد هیات تکواندو این استان خوب و مناسب است اما توقع فدراسیون بیشتر از این است چراکه از امکانات سخت افزاری مناسب و مربیان، داوران و ورزشکاران توانمندی برخوردار است و باید خروجی درخور توجه نیز داشته باشد.
وی تصریح کرد: امروز رئیس هیات تکواندو استان زنجان عملکرد چهارسال اخیر خود را طی گزارش جامع ارائه کرد اما این گزارش در واقع اتفاق های روی داده بود و بهتر بود آن اتفاق های که باید رخ می داد را مطرح و بیان می کردند و ایراد به این گزارش همچنان باقی است.
پولادگر افزود: قبل از ارائه گزارش عملکرد در مجمع سالانه باید این عملکردها به رویت اعضای مجمع برسد تا افراد بر روی آنها مطالعه داشته باشند و در محل مجمع اعتراض های خود را بیان و نسبت به تایید آن اقدام کنند.
597/6085 / 1539

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.