پروژه پیاده راه سازی در بافت مرکزی رشت اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری رشت، شورای هماهنگی ترافيك استان امكان سنجی و اجرای پياده راه های خيابان های منتهی به بافت مركزی شهر رشت را مصوب کرد.

پياده راه سازی در سه محور خيابان امام خمینی(ره) از دهنه بازار بزرگ تا ميدان شهدای ذهاب، خيابان سعدی از دهنه استاد سرا تا ميدان شهدای ذهاب و همچنين دور ميدان شهدای ذهاب مورد بررسی و تصویب اعضای شورای هماهنگی ترافیک استان قرار گرفت که در مصوبه اين طرح مقرر شد با توجه به دغدغه شهروندان و اصناف به لحاظ سهولت تردد حداكثر تا پايان بهمن ماه پروژه به بهره برداری برسد.

در اين طرح ملاحظات دسترسی برای اصناف در بحث جابجايی كالا، خدمات گردشگری و خدمات مديريت بحران و تردد خودرو های اضطراري پيش بينی شده است.

از جمله مزايای اجرای اين طرح می توان به هوشمند سازی شبكه حمل و نقل با رويكرد جديد برای نخستين بار در كشور اشاره کرد كه بر اساس آن مديريت جابجايی كالا برای اولين بار به صورت هوشمند انجام می شود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.