پرونده 140 ورزشکار آسیب دیده گیلانی در هیات پزشکی ورزشی رسیدگی شد

مسئول روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان گیلان روز چهارشنبه گفت : با توجه به بهبود فرایند رسیدگی به پرونده های درمانی ورزشکاران ، تاکنون به پرونده 140 ورزشکار آسیب دیده در استان گیلان رسیدگی شده که از این تعداد ، 110 ورزشکار را آقایان و 30 رزشکار را بانوان تشکیل می دهند .
نگین نیکروش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به ارایه بهترین خدمات به ورزشکاران آسیب دیده استان گیلان ، تلاش می کنیم روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر انجام شود .
وی ادامه داد : البته پرونده تعداد اندکی از این ورزشکاران آسیب دیده مراحل اداری خود ر ا طی می کند و خوشبختانه خدمات رسانی به اکثر ورزشکاران آسیب دیده استان گیلان به نحو شایسته ای انجام شده است .
وی به استقبال ورزشکاران از کلینیک فیزیوتراپی این هیات اشاره کرد و بیان داشت : کلینیک فیزیوتراپی این هیات در حالی خدمات تخصصی به ورزشکاران استان را ارایه می کند که روزانه با استقبال چشمگیر مراجعین مواجه است .
مسئول روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی گیلان خاطرنشان کرد : با توجه به این امر ، در سال جاری حدود دو هزار جلسه خدمات فیزیوتراپی به حدود400 ورزشکار زن و مرد استان ارایه شده است.
وی این آمار را نشانه رضایت ورزشکاران از خدمات این بخش در هیات دانست و اضافه کرد : سایر ورزشکاران استان نیز در صورت نیاز به دریافت این خدمات تخصصی می توانند ضمن تهیه کارت خدمات درمانی(بیمه ورزشی) به کلینیک هیات مراجعه کنند.ک/3
7285/6070

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.