پرداخت۲۱میلیارد تومان تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید در لرستان

به گزارش خبرنگار مهر، علی بخشی شامگاه یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان با اشاره به پرداخت تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید در این استان اظهار داشت: در مجموع طی شش ماه نخست امسال بیش از ۲۱ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغال و ازدواج از سوی این صندوق در استان پرداخت شده است.

وی با اشاره به برنامه های صندوق کارآفرینی امید در استان لرستان عنوان کرد: یکی از این برنامه ها ایجاد بازارچه های محلی در سطح استان است.

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید لرستان همچنین از اجرای طرح “هر روستا یک محصول» در این استان خبر داد و گفت: در قالب اجرای این طرح با هماهنگی فرمانداریها در شهرستانها دهیاریهای یک بخش را جمع می کنیم و نسبت به ارائه آموزش های لازم در خصوص نحوه اجرای این طرح اقدام خواهیم کرد.

بخشی همچنین از پرداخت تسهیلات لازم به طرحهای اقتصادی گروهی در استان خبر داد و گفت: در این راستا ۵۱ درصد را باید خود متقاضیان تامین کنند و ۴۹ درصد نیز تسهیلات از سوی صندوق کار آفرینی امید به این طرحها پرداخت می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پرداخت تسهیلات اشتغالزا از سوی صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان اشاره کرد و گفت: در این راستا امسال ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات در این زمنیه پیش بینی شده که از این میزان ۳۰ میلیارد تومان برای پرداخت به هزار و ۱۳۲ طرح به تصویب رسیده است.

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید لرستان با اشاره به پرداخت ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزا از سوی این صندوق در استان طی شش ماه نخست امسال عنوان کرد: در مجموع بیش از ۲۱ میلیارد تومان از سوی این صندوق تسهیلات اشتغالزا و ازدواج در استان پرداخت شده است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.