وزیر راه: وجود تخلفات مانع ادامه پروژه راه آهن مشهد – گرگان است

مجید جلیل سرقلعه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، با اشاره به دستور کار امروز -دوشنبه- کمیسیون عمران مجلس افزود: وزیر راه و شهرسازی برای پاسخ به سوال آقایان ثروتی و شکری میهمان این کمیسیون بود.
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوال ثروتی از وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: راکد ماندن پروژه راه آهن مشهد – گرگان سوال ثروتی نماینده بجنورد از وزیر راه و شهرسازی بود که طبق توضیحات وزیر این پروژه مربوط به دولت قبل بوده که متاسفانه تخلفاتی در این پرونده وجود دارد و تا رفع این تخلفات امکان ادامه پروژه وجود ندارد.
این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: آخوندی درباره پروژه مذکور می گوید قراردادها و امضاهای جعلی در خصوص راه آهن مشهد – گرگان وجود دارد و تا پالایش و شفاف سازی نشود نمی توان کاری کرد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه پروژه یاد شده بودجه سالانه دارد قرار است کمیته راه کمیسیون عمران مجلس علاوه بر شفاف سازی این پرونده کمک به اجرایی شدن آن کند.
جلیل سرقلعه با اشاره به سوال شکری نماینده تالش از وزیر راه و شهرسازی، تصریح کرد: سوال این نماینده در خصوص بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور بود که مقرر شد یک سری اطلاعات از سوی این وزارتخانه در اختیار کمیسیون و نماینده سوال کننده قرار بگیرد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورتی که نماینده سوال کننده متقاعد نشود سوال به صحن ارجاع خواهد شد.
3070/1449

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.