ورزشکارگناوه ای:دررقابت های دوومیدانی قطر به دلیل مصدومیت مدال نگرفتم

سجاد نیک پرست روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این مصدومیت قبل از این رقابت ها از ناحیه کشاله ران به دلیل مشکل سه ساله تمرین کردن در زمین خاکی در مشهد حاصل شد.
وی که در رشته پرتاب نیزه کلاس F12/13 با حریفان رقابت کرد، گفت: در پرتاب اول درد کمی داشتم و توانستم تا پرتاب پنجم آن را تحمل و حتی رتبه دوم را کسب کنم اما در پرتاب ششم که نهایی بود، مرا از پا انداخت.
نیک پرست که دارنده چندین مقام برتر در سطح جهانی و آسیایی است، بیان کرد: باتوجه به رکورد خوبی که در این رقابت ها زدم ، موفق شدم سهمیه ورودی پارالمپیک 2016 ریوی برزیل را بدست آورم.
رقابت های جهانی دوومیدانی معلولان قطر از 30 مهر ماه امسال آغاز شده و بیش از 1200 ورزشکار از 100 کشور جهان در 40 کلاس پزشکی مختلف با هم رقابت می کنند.
تیم ملی دو ومیدانی جانبازان و معلولان جمهوری اسلامی ایران نیز با 19 ورزشکار در این رقابت ها حضور یافته که تاکنون موفق به کسب سه نشان طلا، شش نقره و دو برنز و نیز 9 سهمیه پارالمپیک شده اند.
دراین رقابت ها سه ورزشکار از شهرستان گناوه حضور داشتند که سیدمحسن حسینی پناه در رشته پرتاب وزنه کلاس F35 صاحب مدال طلا، سیدعرفان حسینی لیراوی در رشته پرتاب نیزه کلاس F12/13 مدال نقره و سجادنیک پرست مقام چهارمی را در پرتاب نیزه کلاس F12/13 کسب و همگی توانستند سهمیه پارالمپیک 2016 ریو برزیل را بدست آوردند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.ک/3
6164/1656/1352

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.