هدف استقلال کسب سه امتیاز است/ کرار می تواند در دربی کمک کند

به گزارش خبرنگار مهر، مجید صالح با بیان این مطلب گفت: دیدار سختی را روز جمعه خواهیم داشت که باید تمام تلاشمان را بکار بگیریم تا بتوانیم این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم. هدف ما کسب سه امتیاز این دیدار است که بدنبال این هستیم بتوانیم روند پیروزی هایمان را ادامه بدهیم.

مربی تیم فوتبال استقلال افزود: از نظر من کری خوانی طبیعی است و بر لذت این دیدار می افزاید و امیدوارم کری ها دور از شأن و شخصیت هوادارانمان نباشد تا بتوانیم یک بازی خوب را شاهد باشیم. فوت هادی نوروزی قطعا باعث خواهد شد تا هواداران رعایت خیلی اصول را بکنند و به خود اجازه ندهند که به یکدیگر بی احترامی کند.

وی در ادامه گفت: همه تیم ها حتی تیمی که قهرمان می شود نقاط قوت و ضعف دارد و مطمئنا ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و تلاش می کنیم تا هر چه زودتر برای دربی خود را آماده کنیم.

صالح در خصوص استفاده از جوانان در ترکیب استقلال نیز گفت: این یک پوئن مثبت برای استقلال است که در هر بازی می تواند تغییر ترکیب داده و از جوانان بهره بگیرد.

مربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: ما از بازیکنان تیم امید و جوانانمان هم بازی گرفتیم و آنها نقطه امید استقلال در این فصل هستند.

وی در پایان و در خصوص حضور کرار در دربی نیز گفت: این بحث را از پرویز مظلومی سئوال کنید اما با توجه به اینکه دقایقی مقابل سپاهان برای ما بازی کرد فکر می کنم در دربی می تواند به ما کمک کند.

به گزارش خبرنگار مهر، هشتاد و یکمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم از پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه هشتم آبان ماه به قضاوت محسن ترکی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.