هادی پور به دیدار نهایی تورنمنت تکواندو قزاقستان راه یافت

به گزارش ایرنا، تورنمنت آزاد تکواندوی قزاقستان که دارای امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک 2016 است از امروز (یکشنبه ) در شهر آلماتی آغاز شد.
تیم ملی تکواندوی مردان ایران در این رقابت ها که به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت با ترکیب آرمین هادی پور، محمد کاظمی، بهنام اسبقی، فرزاد ذوالقدری و امید عمیدی و با هدایت بیژن مقانلو و مهدی بی باک برروی شیاپ چانگ خواهد رفت.
در اولین روز این مسابقات و در گروه مردان، تکواندوکاران وزن های منهای 54 و منهای 58 کیلوگرم به میدان رفتند که آرمین هادی پور و محمد کاظمی نمایندگان کشورمان هستند.
در وزن منهای 54 کیلوگرم، آرمین هادی پور ابتدا با اقتدار حریفانی از ازبکستان و قزاقستان را شکست داد و به نیمه نهایی رسید.
وی در این مرحله نیز تکواندوکار قزاقستانی را 18 بر 5 مغلوب کرد و فینالیست شد.
در وزن منهای 58 کیلوگرم، محمد کاظمی ابتدا با نتیجه 17 بر 3 اصلان سلیمان از قزاقستان را شکست داد اما در ادامه با حساب 9 بر 12 مغلوب وان دای نویان از ویتنام شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
در این رقابت ها به دارندگان مدال طلا 10 امتیاز، نقره 6 و برنز 3.6 امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تکواندوکاران برای کسب سهمیه المپیک 2016 تعلق خواهد گرفت.
ورزشی**3783**1581

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.