نماینده مجلس: اقتدار ایران اسلامی مرهون نعمت ولایت است

محمد رضا محسنی ثانی روز شنبه در جمع عزاداران عاشورا در فریمانه از توابع شهرستان جغتای افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی، رژیم صهیونیستی توان قدرت نمایی در برابر هیچ یک از کشورهای مسلمان را ندارد، ولی حزب الله از افتخارات این کشورها است.
وی با بیان اینکه قدرت ایران سبب شد تا کشورهای 1+5 در برابر جمهوری اسلامی سر خم کنند و حقوق ملت ما را به رسمیت بشناسند ،گفت: امروز اگر میدان نبرد در سوریه، عراق، لبنان و فلسطین بر اساس برنامه ریزی های غرب و ایادی تروریستی پیش نمی رود، به خاطر درسی است که ما از حادثه عاشورا در پیروی از ولایت و مبارزه براساس قیام امام حسین(ع) گرفته ایم.
وی با یادآوری سفر اخیر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به سوریه و لبنان و دیدار با رئیس جمهور و مسئولان بلند پایه کشور سوریه و دبیرکل حزب الله لبنان افزود: در این دیدار ها متوجه شدیم که تروریست ها و حامیان آنها شکست های سختی از نیروهای سوری خورده و در حال فرار از این کشور هستند.
وی با بیان اینکه دشمن از بر پایی محافل و مجالس عزاداری سید الشهداء (ع) هراس دارد، اظهار کرد: مراسم عزاداری موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.
مرکز شهرستان 48 هزار نفری جغتای در 350 کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.
8144/7499/1211/6012

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.