نماز ظهر عاشورا در چهارمحال وبختیاری اقامه شد

به گزارش ایرنا، مردم چهارمحال وبختیاری پس از عزاداری عاشورای حسینی در ظهر عاشورا در حسینیه ها، تکایا، مصلاها و خیابانها به اقامه نماز ظهر عاشورا پرداختند.
ائمه نماز ظهر عاشورا در سراسر چهارمحال وبختیاری با بیان فرازهایی از اهداف قیام عاشورا، برپایی و اقامه نماز ظهر عاشورا مهمترین درس نهضت حسینی در قیام عاشور عنوان کردند.
آنان یادآور شدند:ایثارگری و شهادت، مقاومت و پایداری، عشق به خدا و عبودیت حق، اجرای احکام الهی و امر به معروف و نهی از منکر، زنده نگهداشتن ارزشهای الهی و جلوگیری از انحراف اسلام از درسهای مهم قیام عاشورای حسینی می باشد.
نماز ظهر عاشورا در شهرکرد با حضور هیات های عزاداری و مردم در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) این شهر به امامت نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اقامه شد.
به گزارش ایرنا،نماز ظهر عاشورا علاوه بر شهرکرد در شهرستان های فارسان، بروجن،لردگان، اردل، کیار، کوهرنگ ، بن و سامان با حضور خیل عزاداران حسینی نیز اقامه شد.
2097

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.