نخستین خانم بخشدار فارس، کار خود را در خنج آغاز کرد

شورای اداری شهرستان خنج به ریاست مختار عباسی فرماندار خنج و با حضور هاشمی مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری فارس وائمه جمعه اهل تسنن و تشیع و اعضای شورای اداری تشکیل شد.
در این جلسه فرماندار خنج خواستار همکاری مسئولان مربوط با بخشدار جدید مرکزی خنج شد.
عباسی همچنین گفت: مسئول هیچ اداره ای حق تبلیغات انتخاباتی یا ضد تبلیغ برای هیچ یک ازکاندیداهای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و خبرگان را ندارد و با فرد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.
وی همچنین از مسئولان ادارات خواست نسبت به جذب اعتبارات عمرانی خود تلاش کنند.
سید یحیی هاشمی مدیرکل دفتر سیاسی وانتخابات استانداری فارس از خنج به عنوان الگوی وحدت در کشور یاد کرد و گفت: در شهرستان های لار و خنج ولامرد و مهر اهل سنت و تشیع در کنار هم زندگی مسالمت آمیزی دارند و همواره در کنار هم هستند.
وی ادامه داد:در شهرستان خنج وحدت وهمبستگی شکوه و جلوه ای خاص دارد و مردم تشیع وتسنن این شهر در همه وقت وهمه جا باهم بوده اند و ازدواج های متعدد در بین تسنن و تشیع این شهرستان باعث تحکیم وحدت شده است و اهالی این منطقه در غم وشادی هم شریک هستند ودر مناسبت های مختلف مساعدت وهمکاری ویژه دارند.
هاشمی ادامه داد:این باعث سربلندی و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و خنج به عنوان الگو و نمونه در کشور مطرح است ودیگر مناطق استان و کشور باید از این موضوع الگو و سرمشق گیرند.
در این جلسه از خدمات شفیعی بخشدار مرکزی سابق خنج تجلیل شد.
خنج در 265 کیلومتری جنوب شیراز قراردارد.
7367 / 1876 / 1539

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.