نجات جان یک نفر در سیلاب شهرستان ملکشاهی

سید حسینعلی موسوی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این فرد که خانمی 60 ساله و ساکن ملکشاهی است بامداد امروز در شرایط بارندگی های شدید در مسیر یک رودخانه فصلی گرفتار امواج سیلاب شد.
وی افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع عوامل و نیروهای امدادی عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان به محل حادثه اعزام و پس از هفت ساعت تلاش موفق به یافتن فرد حادثه دیده شدند.
موسوی با بیان اینکه خوشبختانه این فرد سالم است، تاکید کرد: حضور به موقع نیروهای امدادی و کاهش شدت بارندگی ها باعث شد تا این فرد حادثه دیده در حوالی محل حادثه سالم از آب گرفته شود.
بارش شدید باران از روز گذشته در مناطق مختلف استان ایلام آغاز شده و همچنان ادامه دارد، این بارش صبح امروز نیز موجب ریزش بخشی از کوه در مسیر جاده ارتباطی ایلام به مهران در محدوده تونل راه کربلا شده بود که با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه این مسیر بازگشایی شد.
هواشناسی استان ایلام برای روزهای آخر هفته جاری پیش بینی بارش شدید باران و وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر کرده و از مردم و مسئولان خواسته بود برای مقابله با سیلاب و آبگرفتگی معابر آماده باشند.
9002/۶۰۳۴

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.