مورایس: از نمایش تیمم راضی هستم نه از نتیجه بازی/ در نیمه دوم انتظار عکس‌العمل گل‌گهر را داشتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورایس بعد از تساوی 2-2 سپاهان اصفهان مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی بود. هر دو تیم 90 دقیقه برای نتیجه جنگیدند. ما یکسری شانس‌هایی داشتیم تا نتیجه را بهتر کنیم، ولی فکر می‌کنم بازی خیلی خوب و قشنگی برای مردم و هواداران بود و تا لحظه آخر بازی هیجان‌انگیزی بود.

وی در مورد اینکه آیا از نتیجه راضی است، گفت: رضایت من بابت نتیجه نیست و رضایتم بابت بازی خوبی است که هر دو تیم انجام دادند. موقعیت‌های زیادی داشتیم که می‌توانستیم اختلاف را زیاد کنیم، ولی در آخر باید نتیجه‌ای که به دست آمد را قبول کنم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین در نشست خبری بعد از این مسابقه تصریح کرد: تا لحظه آخر شاهد بازی خوب و جذابی بودیم و نتیجه تا پایان مشخص نبود. در نیمه اول برتر از گل‌گهر بودیم و موقعیت‌های زیادی به حریف ندادیم. فرصت‌های بسیار خوبی داشتیم تا گل‌های خود را بیشتر کنیم که نتوانستیم این کار را انجام دهیم. در نیمه دوم انتظار عکس‌العمل حریف را داشتیم و با واکنش خوب رقیب مواجه شدیم. گل اول را روی بدشانسی دریافت کردیم.

مورایس در واکنش به اظهارنظر خبرنگاری که گفت سپاهان در این مسابقه موقعیت‌های زیادی به دست نیاورد، عنوان کرد: این نظر شماست.

وی راجع به اینکه میلاد زکی‌پور برخلاف دیدار قبلی سپاهان به میدان رفت، گفت: در تیم ما هر بازیکنی که آماده باشد، به میدان می‌رود. البته یکی از دلایلی که زکی‌پور بازی کرد، انگیزه او مقابل تیم پیشین خود بود. با این حال زکی‌پور هر روز تلاش می‌کند و آماده این مسابقه بود.

انتهای پیام/