ممنوعیت استفاده از امکانات شورا و شهرداری اردبیل در انتخابات

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای شهر پیرو نامه قرائت شده ممنوعیت استفاده از امکانات شورا و شهرداری در انتخابات تصریح کرد: در انتخابات افراد بسیاری چه به عنوان کاندیدا و چه طرفدار یک کاندیدای خاص در عرصه حضور یافته و این اتفاق بخش مهمی از جامعه را درگیر خود می سازد.

ذکی اله خوشبخت تصریح کرد: هر چند اصل انتخابات تکلیف است و باید در آن مشارکت داشت اما نباید این مشارکت منجر به طرفداری از یک کاندیدای خاص شود.

وی با بیان اینکه شهرداری و شورا موافق اصل انتخابات و شور همگانی برای مشارکت در آن است، تاکید کرد: در عین حال تاکید می شود این دو مجموعه از کارناوال های تبلیغاتی پرهیز کرده و از امکانات در اختیار خود جهت تبلیغ فرد و کاندیدای خاص استفاده نکنند.

وی افزود: در عین حال انتظار می رود موضوع انتخابات پشتیبانی شود و در این راستا شهرداری و شورا نیز انتخابات را رصد خواهند کرد.

گفتنی است در این جلسه مشارکت شهرداری در قالب تفاهم نامه مشترک با شورای مبارزه با مواد مخدر جهت جمع آوری معتادان و مصون سازی جامعه نسبت به اعتیاد به تصویب اعضا رسید.

همچنین اعضای شورای شهر اهدای زمینی در شهرک الهیه را به شکل هبه به پیشکسوت پیر غلامان حسینی سلیم موذن زاده تصویب کردند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.