معاون وزیر کشور:افزایش قدرت نظام جمهوری اسلامی با اقدام مبتنی برقانون است

حسین ذوالفقاری عصر چهارشنبه درهمایش منطقه ای اعضای ستاد انتخابات استان های گلستان، سمنان و مازندران در ساری ،هدف اصلی حکومت جمهوری اسلامی ایران را انجام وظایف در چارچوب مقررات دین و اسلام دانست و اضافه کرد: شعار اعتدال و قانونگرایی را مردم باید در عمل درک و احساس کنند.
وی ادامه داد: عدالت با ظرف قانون سنجیده می شود و زمانی امنیت جامعه تامین می شود که شعار اعتدال بر اساس قانون را عملی کنیم.
وی تاکید کرد : در اعتدال و رعایت قانون نباید تبعیض قائل شویم.
وی تخلف از قانون را جبران ناپذیر توصیف کرد و گفت: وزارت کشور اطلس انتخابات را تهیه کرده و تمامی مشکلات و چالش های انتخابات گذشته را شناسایی و مستند سازی کرده است.
ذوالفقاری بیان داشت: اگر دقت نداشته باشیم ظرفیت های سیاسی مشکل امنیتی ایجاد می کند.
معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور اظهار داشت: در مقوله برجام سعی شده است تا جریانات سیاسی ،کشور را دوشقه نکند که اگر مدیریت نمی شد به طور یقین بر انتخابات تاثیرمی گذاشت.
وی گفت: اگر در اداره امور کشور و انتخابات ضعف داشته باشیم شرف اجتماعی دچار آسیب می شود.
ذالفقاری گفت: حرکت در خط و چارچوب اسلام ضروری است و تملق پروری مدیران جامعه را با چالش مواجه می کند.
معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور خطاب به فرمانداران و بخشداران به عنوان مجریان اصلی انتخابات ،تصریح کرد: بدون تبعیض و با قاطعیت تخلفات انتخاباتی را شناسایی و برخورد کنید. ک/2
6990/6097

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.