مسابقه‌های «هنرنمایی حماسه» و «قلم در خیمه» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، هیأت محبین اهل بیت(ع)، دو مسابقه با عناوین “هنرنمایی حماسه» و “قلم در خیمه» برای شرکت‌کنندگان در یازدهمین سوگواره هنر و حماسه برگزار می‌کند.

بنا بر این گزارش هرکدام از مهمانان هیئت که تمایل دارند در مسابقۀ هنرنمایی حماسه شرکت کنند، می‌توانند از بخش‌های جانبی، فضاسازی، راهروها و چای‌خانه هیئت عکس گرفته و با هشتگ همان‌شب در صفحۀ شخصی خود در اینستاگرام منتشر کنند. در مرحله اول، هر شب یک نفر براساس رأی دنبال‌کنندگان مشخص می‌شود و در صفحه هنر و حماسه اعلام می‌شود. در مرحله نهایی، ده عکس برگزیده در صفحه هنر و حماسه، برای انتخاب عکس برتر به نمایش گذاشته می‌شوند. هشتگ‌های استفاده‌شده در تصاویر باید به فرمت زیر باشد:

شب+زمان برگزاری+‌هیئت_هنر/ نمونه: شب_دوم_هیئت_هنر

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در مسابقۀ “قلم در خیمه»، دل‌نوشته‌های دویست‌کلمه‌ای خود را با موضوع حاشیه‌های بخش‌های مختلف هیئت، شامل مهدکودک، آتلیه‌ها، چای‌خانه و… به ایمیل هیئت به نشانی heyat_honar1357@gmail.cim بفرستند. محتواهای ارسال‌شده در خروجی‌های ارسال‌شده توسط هیئت در رسانه‌ها و سایت هیئت منتشر خواهد شد. همچنین از میان دل‌نوشته‌های ارسال‌شده به سه متن برگزیده جوایزی اهدا می‌شود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.