مسئولان هشدار رهبری را در خصوص سوء استفاده آمریکا از برجام جدی بگیرند

به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالنبی نمازی در خطبه های نمازجمعه این هفته کاشان اظهار داشت: مقام معظم رهبری در این نامه با درایت، زیرکی، تیزبینی و آینده نگری که خداوند به رهبری امت اسلامی عنایت نموده است، نکات ابهام را تذکر داده اند.
وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب در این نامه از تیم مذاکره هسته ای، دولت، مجلس و شورای عالی امنیت ملی خواست مراقب باشند که شرایط سوء استفاده آمریکا، سازمان ملل و آژانس هسته ای از برجام فراهم نشود.
وی همچنین با تسلیت سالروز تاسوعا و عاشورای حسینی خاطرنشان کرد: واقعه عاشورا روز عجیبی در تاریخ امت هاست و هیچ پیامبری نیامد، مگر آنکه بر مظلومیت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در روز عاشورا گریست.
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر انجام اعمال شب عاشورا؛ از مدیران، خطیبان، مسئولان و منبری ها خواست این شب را قدر بدانند و پس از آیین های سوگواری، بقیه شب را به عبادت و راز و نیاز با خداوند بپردازند.
وی گفت: نگذارید با سینه زدن زیاد، جوانان خسته بشوند و نمازهای شب و صبح آنها به تاخیر بیفتد، چرا که در فرهنگ عاشورایی اینگونه نیست.
آیت الله نمازی تاکید کرد: فرهنگ عاشورا خلوت با خدا، انس و راز و نیاز با خدای تبارک و تعالی است.
وی یکی از پیام های مهم عاشورا را احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دانست و تصریح کرد: التزام عملی به این دو فریضه الهی از نشانه های افراد مومن و باتقواست.
عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: عزت اسلام و مسلمانان جهان در سایه احیای امر به معروف و نهی از منکر است.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله مصطفی خمینی گفت: این مجاهد شهید در روز اول آبان سال 56 در منزلش توسط ماموران استخبارات عراق و ساواک شاه به شهادت رسید.
6136/6021

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.