مرگ راننده خودروی پراید در محور امام زاده هاشم – رودبار

سرهنگ مهیار رستگار عصر چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: صبح امروز در محور امام زاده هاشم به رودبار در حالی که به علت بارندگی جاده به شدت لغزنده بود، یک دستگاه سواری پراید بدون توجه به وضعیت جاده و تردد خودروها، به منظور سبقت به سمت چپ جاده تجاوز می کند که ناگهان یک دستگاه کامیون که در مسیر مقابل جاده دو طرفه حرکت می کرد، درمقابل او ظاهر می شود و به شدت با آن برخورد می کند.
وی ادامه داد: بر اثر شدت برخورد، راننده پراید که مردی 60 ساله بود، در دم کشته شد و دو نفر سرنشین خودروی پراید و راننده کامیون نیز به شدت مجروح که برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ رستگار افزود: با توجه به آغاز نیمه دوم سال و تغییر شرایط اقلیمی استان گیلان، شاهد بارندگی های متعدد و لغزندگی در سطح جاده هستیم که در صورت بروز کوچک ترین سهل انگاری و بی توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی، ممکن است حوادث جبران ناپذیری اتفاق بیافتد.
رئیس پلیس راه گیلان اضافه کرد: از این رو رانندگی در این شرایط جوی نیازمند توجه بیشتر و همچنین دقت و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است.ک/3
7296/2007

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.