روز از نو

با 09124269310 تماس بگیرید

مرزبان: روند خوب پیکان باید ادامه یابد/ در کار کی روش دخالت نمی کنم

علیرضا مرزبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در رابطه با شرایط تیم پیکان، گفت: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی در جدول داریم و باید تمام تلاش خود را برای حفظ رده نخست لیگ دسته یک انجام دهیم تا به لیگ برتر صعود کنیم.
وی ادامه داد: در طول مدت حضورم در پیکان شرایط را با کمک مسئولان باشگاه سازمان دهی کرده و توانستیم استعداد های بسیار خوبی را کشف کنم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران، گفت: باید برای تیم های پایه برنامه ریزی ویژه ای داشته باشیم تا در آینده بتوانیم خود را از طریق این تیم ها تغذیه کنیم.
وی در رابطه با بیانیه های مخلفی که از سوی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی صادر می شود، اظهار کرد: باید دلیل این مسایل را تجزیه و تحلیل کنیم. متاسفانه یکی از مشکلات بزرگ فوتبال ایران دخالت در کار یکدیگر است.
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران، گفت: مربیان در کار سرمربی تیم ملی و سرمربی تیم ملی در کار مربیان باشگاه دخالت می کنند و این مساله اصلا برای فوتبال ایران خوب نیست.
وی تاکید کرد: هیچ گاه به خودم اجازه نمی دهم در کار دیگران دخالت کنم و این را به خوبی می دانم تا زمانی که کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران موفق باشد، هدایت آن را برعهده دارد و روزی که نتواند نتیجه لازم را به دست آورد، ایران را ترک می کند.
مرزبان در ادامه خاطرنشان کرد: اهانت های نادرستی در این مدت صورت گرفته که باید مانع از ادامه این رفتار ها شویم.
ورزشی **9118**2030**1379

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.

Copyright © 2019 روز از نو