مرحله دوم لیگ برتر کبدی مردان در گرگان برگزار می‌شود

ولی الله مقصودلو در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در این مرحله از رقابت ها که انتخابی تیم ملی نیز محسوب می شود، ۱۲ تیم در دو گروه ۶ تیمی قرار گرفته اند که مسابقات گروه دوم با حضور تیم های رستوران خورشید سرحدی گلستان، دلند گلستان، دولت آباد اصفهان، رعدپدافندهوایی تهران، جوانان حافظیه و ثامن الحجج کرمانشاه به مدت سه روز در سالن آزادی گرگان برگزار خواهد شد.

وی افزود: رقابت های گروه دوم نیز با حضور تیم های ارومیه، دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان، اندیمشک، استقلال ساری، یزد و کرمان به میزبانی ارومیه برگزار می شود.

وی تصریح کرد: سه تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی دهمین دوره رقابت های لیگ برتر کبدی استاندارد مردان باشگاه های کشور راه پیدا می کنند که این مرحله با حضور ۶ تیم و به صورت دوره ای برگزار خواهد شد.

دبیر هیئت کبدی گلستان همچنین از برگزاری مرحله نهایی لیگ برتر کبدی ساحلی در گرگان خبر داد و گفت: مرحله نهایی این رقابت ها با حضور ۶ تیم از ۱۲ آبان در زمین ساحلی استادیوم کریم آباد گرگان آغاز می شود که تیم شهرداری سرخنکلاته به عنوان نماینده گلستان در این مسابقات حضور خواهد داشت.

مقصودلو ادامه داد: مسابقات کبدی جوانان قهرمانی کشور نیز در منطقه چهار از ۲۰ تا ۲۲ آبان به میزبانی گرگان برگزار می شود که تیم های گلستان، مازندران، تهران، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در این رقابت ها حضور دارند و دو تیم برتر به مرحله نهایی صعود خواهند کرد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.