مربی فولاد خوزستان: مقابل سیاه جامگان محکوم به برد هستیم

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و سیاه جامگان خراسان از هفته دهم لیگ برتر باشگاه های ایران از ساعت 17 روزسه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز شروع خواهد شد.
کورش بختیاری زاده که بعدازظهر دوشنبه درنشست خبری قبل از این مسابقه شرکت کرده بود، گفت : بدلیل اینکه در انتهای جدول قرار داریم، همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا سه امتیاز این بازی را بدست آریم.
وی اضافه کرد: به رغم اینکه حریف تیم خوبی است و دارای خط حمله جانداری است، مصصم هستیم که این تیم را شکست داده و سه امتیاز این بازی را به حساب خود واریز کنیم.
بختیاری زاده با اشاره به این که مسابقه ساده ای مقابل تیم سیاه جامگان نداریم، گفت: با شناختی که از این تیم داریم، روی راه های شکست این تیم کار کرده ایم .
وی گفت: یکی از دلایل شکست های تیم فولاد خوزستان در بازیهای گذشته ناشی از ضعف عملکرد کادرفنی است، به همین دلیل در تلاش هستیم که این مساله برطرف شود.
مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به تغییر تاکتیک در تیم فولاد از دیدار گذشته اشاره کرد و گفت: در بازی گذشته این تغییر اگرچه از لحاظ نتیجه جواب نداد، ولی ازبابت کادرفنی ثمر بخش بود به همین خاطر آن را پیگیری خواهیم کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: برای بازی فردا بازیکن محروم نداریم اما مهرداد جماعتی و حسین مالکی را بخاطر مصدومیت دراختیار نداریم.
بختیاری زاده در این نشست گفت: اسکوچیچ بدلیل سرماخوردکی نتوانست دراین مصاحبه شرکت کند.
به گزارش ایرنا تیم فوتبال سیاه جامگان ساعت 19 امروز وارد اهواز می شود لذا سرمربی این تیم نتوانست دراین نشست که ساعت 15 برگزار شد، شرکت کند.
7160/6064**1379

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.